بیانات سردار علیرضا افشار رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در همایش مسئولان ستادهای مردمی کشور

بیانات سردار علیرضا افشار رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در همایش مسئولان ستادهای مردمی کشور

سردار علیرضا افشار، رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در همایش مسئولان ستادهای مردمی کشور، در همایش مسئولان ستادهای مردمی کشور دولت مردمی، ایران قوی که با حضور علی نیکزاد رئیس ستاد مرکزی و سید صولت مرتضوی معاون هماهنگ کنند ستاد امروز عصر برگزار شدضمن عرض تسلیت به مناسب رحلت امام خمینی(ره) گفت: حرکت مردمی این امت که به دست خود تشکل های مردمی راه اندازی و مدیریت کرده اند جای تشکر دارد.
رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی انتخابات ریاست جمهوری را مهمترین رویداد سیاسی کشور دانست و افزود: جای تعجب است اگر کسی رای ندهد و تاثیرگذار بر سرنوشت خود نباشد؛ چراکه وحدت ملی و امنیت ملی ما در گرو انتخابات است.
افشار حضور حداکثری را معیار و شاخص دانست و بیان کرد: اگر حضور زیر 50 درصد باشد آن وقت خواهیم دید چه فشاری به کشور خواهند آورد؛ زیرا پیشرفت کشور مرهون شرکت مردم در انتخابات است.
وی افزود: تشکیل ستادهای متعدد مردمی خود نقطه قوتی است ولی با هماهنگی بیشتر باید در یک مسیر با برنامه ریزی و مدیریت اقدام کنیم. به نظر این هم دلی در سطح استان ها بیشتر است.
سردار افشار دو ملاحظه را مد نظر قرار داد و گفت: اول رعایت اخلاق و پرهیز از بداخلاقی ها در حین انتخابات است. همچنین کمک به مشارکت حداکثری نیز برنامه دیگر ماست و در ادامه جمع آوری رای برای سید بزرگوار آیت الله رئیسی است.
وی با تبیین جایگاه اخلاقی آیت الله رئیسی ایشان را تالی تلو مقام معظم رهبری خواند و گفت: ایشان نه تنها در قوه قضائیه بلکه در آستان قدس رضوی که یک دولت کوچک است و همه ابعاد اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و… را داراست به نحو احسن در فعالیت های اجرایی عمل کردند.
افشار در پایان افزود: ان شاء الله دولتی روی کار بیاد که شأن ملت عزیز و بزرگ ایران را بداند مردمی که همیشه در صحنه بودند و در این همدلی سهیم بودند.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *