گسترش و دسترسی فضای مجازی برای تمام مردم و کشور

گسترش و دسترسی فضای مجازی برای تمام مردم و کشور

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، حجة الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در حاشیه ضبط برنامه تلویزیونی رئیس جمهور و جوانان در جمع خبرنگاران افزود: اینترنت و فضای سایبری نیاز مهم و ضروری امروز جامعه است و تمام مردم باید از آن بهره مند شوند.
وی گفت: برای کسانی که امکان پرداخت هزینه های اینترنت را ندارند باید یک کف خاصی به رایگان که میزان آن بعداً مشخص می شود در نظر گرفت تا این امکانات در دسترس و همه گیر شود و برای تمام شهرها و روستاها و مردم با سواد و بی سواد این فضا وجود داشته باشد.
آقای رئیسی افزود: امروز ضرورت و نیاز اینترنت مانند آب و برق شده است و همه مردم باید از یک حداقل از فضای مجازی و اینترنت برخوردار باشند.
وی گفت: برخی از مردان و زنان در جامعه تولید محتوا می کنند و آن را در فضای مجازی منتشر می کنند اما درآمدی از این کار شامل حالشان نمی شود و سودی نمی برند باید ساز و کاری ایجاد شود تا مزد هر کاری برای خود شخص مشخص باشد.
آقای رئیسی افزود: امروز در کشور زیرساخت های اینترنت و فضای مجازی ضعیف است در حدی که در ادارات و سازمان ها، دانشگاه ها و حتی بازی بچه ها در فضای مجازی دچار مشکل است.

مشروح خبر را اینجا بخوانید

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *