گزارش شورای صنعتگران استان فارس در حمایت از آیت الله رئیسی

گزارش شورای صنعتگران استان فارس در حمایت از آیت الله رئیسی

به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی شورای صنعتگران استان فارس ،حامیان دکتر ابراهیم رئیسی اعلام گردید :

 

در دیدار و نشست صبح چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ با محوریت مشارکت حداکثری و دغدغه صنعتگران به میزبانی و ریاست جناب آقای محسن ابراهیمی با استقبال بی نظیر صنعتگران ، مدیران صنایع و کارخانجات روبرو گردید .

محسن ابراهیمی ضمن تشکر از استقبال بی نظیر صنعتگران و اهمیت مشارکت حداکثری قشر صنعتگر ، بر تهیه برنامه پیشنهادی مدون صنعتگرانِ عضو ستاد شورای صنعتگران استان فارس برای پیشبرد برنامه های صنعتگران تاکید ورزید.

رئیس ستاد شورای صنعتگران استان فارس همچنین خاطر نشان کرد همه با هم و با اتحاد میتوانیم به مسیرِمطلوبِ اقتصاد در استان و کشور عزیزمان ایران گام برداریم .

دکتر جواد شهابی رئیس ستاد مرکزی جمعیت یاران انقلاب اسلامی در استان فارس ، ریاست ستاد مردمی ومرکزی ایران قوی ۱۴۰۰همچنین رئیس ستاد سیار حامیان دکتر ابراهیم رئیسی در استان فارس نیز در این گردهمایی حضور داشتند ؛این فعال سیاسی و خدمتگزار انقلابی ضمن خطیر دانستن قطب صنعت و تاثیر آن بر ‌کل جامعه بر اهمیت صنعتگران و فعالان اقتصادی در عرصه سیاست ، ایشان خاطر نشان کرد برنامه کاندیداهای شورای شهر نیز میبایست در جهت پیشرفت بخش مهم صنعت در کشور و استان باشد و مردم بیش از پیش به این امر واقفند.

در این نشست مدیر عامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز جناب آقای زردشت و رئیس هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز جناب آقای حیدری ، و بزرگانی از منطقه ویژه اقتصادی و نیز کاندیدای شورای شهر نیز حضور پررنگ داشتند و آقایان محمدیان ، اسدی و ابراهیم بیرقی پناه نیز برنامه های خود را اعلام داشتند.

در پایان این نشست نیز جناب دکتر جواد شهابی ریاست ستاد مرکزی جمعیت یاران انقلاب اسلامی ، رئیس ستاد مرکزی ایران قوی ۱۴۰۰و رئیس ستاد سیار حامیان دکتر ابراهیم رئیسی در استان فارس ضمن تقدیر از فعالیتهای انتخاباتی چشمگیر جوان خوش آتیه جناب آقای محسن ابراهیمی در حوزه صنعت و تمامی فعالان حاضر در نشست ، الواح احکام مسئولیت تقدیم حضور فعالان اقتصادی نمودند و فعالان پر تجربه را به مسئولیت های خطیر گماردند.

 

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *