معاون زنان و خانواده ستادهای مردمی حامیان آیت‌الله رئیسی (سمر): مردم بازهم با صندوق رأی هر توطئه‌ای را خنثی می‌کنند

معاون زنان و خانواده ستادهای مردمی حامیان آیت‌الله رئیسی (سمر): مردم بازهم با صندوق رأی هر توطئه‌ای را خنثی می‌کنند

معاون زنان و خانواده ستادهای مردمی حامیان آیت‌الله رئیسی و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی (سمر) گفت: ملت ایران همواره پای کار نظام بوده‌اند و اینبار هم با حضور پای صندوق هر توطئه‌ای را خنثی می‌کنند.

 

بهارستان آنلاین- طهورا نوروزی معاون زنان و خانواده ستادهای مردمی حامیان آیت‌الله رئیسی و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی (سمر) با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی در روز جمعه اظهار کرد: نظرسنجی‌ها حاکی از احتمال کاهش مشارکت در این دوره از انتخابات نسبت به دوره‌های قبل است و شاید وضعیت مشارکت مردمی در انتخابات متفاوت‌تر از دوره‌های قبل باشد.


وی با بیان اینکه عملکرد مردم ستیز دولت آقای روحانی که اقتصاد داخلی را در گرو سیاست خارجی قرار داد و معیشت مردم به سختی افتاد، عامل ایجاد رخوت در فضای انتخابات است، افزود: ملت ایران همواره پای کار نظام بوده‌اند و امیدواریم اینبار نیز با حضور گسترده خود راهی برای گشایش در روند کشور باز کنند و با حمایت از صندوق رأی هر توطئه‌ داخلی و خارجی را ناکام بگذارند.
معاون زنان و خانواده ستادهای مردمی حامیان آیت‌الله رئیسی و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی (سمر) با تصریح اینکه عده‌ای سعی دارند با پروژه‌های نخ‌نما و دلسرد کردن مردم از صندوق رأی اهداف خود را پیش ببرند، گفت: متأسفانه مردم از مسیر صندوق در انتخاب آقای روحانی و تیمش آسیب دیدند و در معیشت و اقتصاد متضرر شدند و این مسئله مشارکت آنان را تحت تأثیر قرار داده است.
نوروزی با اشاره به فعالیت‌ معاونت زنان و خانواده (سمر) برای شکل‌گیری حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی تصریح کرد: مشارکت حداکثری مهمترین اصل انتخابات است و چنانچه مقام معظم رهبری فرمودند افراد در اولویت بعدی انتخابات قرار دارند. بنابراین در روند کاری خود چند رویکرد را پیگیری کردیم.
وی با بیان اینکه شاخص‌ها و ویژگی کاندیدای اصلح مسئله مهم انتخابات است، تأکید کرد: شاخص های عدالت محوری، مبارزه با فساد، برابری همه در مقابل قانون، مباحث حمایت از بانوان جامعه و … از ویژگی‌های آقای رئیسی است که در قوه قضائیه به خوبی خود را نشان داد و جامعه آن را لمس کرد.
معاون زنان و خانواده ستادهای مردمی حامیان آیت‌الله رئیسی و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی (سمر) با تصریح اینکه تخریب‌ها علیه آقای رئیسی نتیجه‌ای نخواهد داد، اظهار کرد: لایحه تأمین امنیت زنان دربرابر خشونت از لوایح بسیار خوبی بود که در زمان ریاست آقای رئیسی در قوه قضائیه پیگیری شد.
وی تأکید کرد: بانوان ایران به عنوان نیمی از جامعه شهروندی باید نسبت به حقوق حقه خود حساس و مطمئن شوند کدام کاندیداها عملکرد مناسبی در زمینه احقاق حقوق آنان داشته‌اند که ما این مسائل را برای مردم تبین کردیم.

لینک خبر

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *