«هر خانه یک ستاد» طرحی مقابل ستادهای پرهزینه و متخلف

«هر خانه یک ستاد» طرحی مقابل ستادهای پرهزینه و متخلف

احمد مکری سخنگوی ستاد مردمی انتخابات حامیان آیت‌الله رئیسی و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی (سمر) با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات روز جمعه اظهار کرد: در ستادهای حامیان مردمی آیت‌الله رئیسی تلاش برای تحقق این امر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و از ابتدای کار جزو اولویت‌ها بوده است.

وی با بیان اینکه برنامه‌هایی با هدف ایجاد انگیزه‌ مردم برای حضور پای صندوق‌های رأی در دستور کار ستاد بود، افزود: مشکلات معیشتی و مشکلات شغلی به خصوص در شرایط کرونا، بخشی از جامعه را ناامید کرده است، بنابراین در راستای اقناع مردم برای مشارکت در انتخابات قدم برداشتیم.

وی به برگزاری سومین مناظره نامزدهای انتخاباتی اشاره کرد و گفت: سعه‌صدر و ادب آیت الله رئیسی در سه مناظره ستودنی بود و ایشان مقابل تهمت‌ها و تخریب‌ها متانت داشتند.

سخنگوی ستاد مردمی حامیان آیت الله رئیسی خاطرنشان کرد: آیت‌‌الله رئیسی در مسئولیت‌هایی که پیش از این داشتند نشان دادند فردی عملگرا هستند و مردم این مسئله برای مردم بروز و ظهور داشته است.

وی با اشاره به فضای ایجاد شده در مناظرات توسط برخی کاندیداها، بیان کرد: برخی سعی کردند فضای مناظرات را هیجانی کنند، غافل از اینکه روزگار چنین رفتارهایی گذشته و مردم بصیرت و قدرت تشخیص خوبی نیست به شخصیت‌ها دارند.

مکری افزود: آیت‌الله رئیسی مباحثات و مناظرات انتخاباتی نشان دادند که وابسته به جریان خاصی نیستند و این نقطه قوت ایشان است. چون مردم از نمایش‌ها جریان‌ها خسته شده‌اند و می‌خواهند به باندبازی و فامیل‌بازی پایان داده شود و مسئولان به فکر حل مشکلات آنان و تغییر شرایط کنونی باشند.

سخنگوی ستاد مردمی حامیان آیت الله رئیسی گفت: این روزها نباید از جریان‌های موزی که هر دقیقه در پی ایجاد شائبه در فضای انتخابات هستند، غافل بود.

مکری با بیان اینکه اخلاق انتخاباتی از مهمترین مسائل این روزهاست، تأکید کرد: یک منشور اخلاقی در ستادهای مردمی تدوین کردیم تا اعضا کاملا در چهارچوب اخلاقی و منش آیت‌الله رئیسی حرکت و رفتار کنند.

وی خاطرنشان کرد: مردمی که به دنبال عدالت هستند، باید ابتدا خودشان حقیقت‌جو، پاسخگو و امانت‌دار باشند تا بتوان جامعه را به سمت تعالی پیش برد.

وی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی برای نخستین‌بار با طرح «هر خانه یک ستاد» بستر مشارکت‌های مردمی در انتخابات را ایجاد کرد تا ستادهای انتخاباتی با هزینه‌های بالا که موجب شکل گیری باندبازی و فساد مالی می شد، برچیده شود و مردم به صورت خودجوش پای کار بیایند و فعالیت کنند.

لینک خبر

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *