جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی ستاد مرکزی آیت الله ابراهیم رئیسی

جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی ستاد مرکزی آیت الله ابراهیم رئیسی

جلسه رسمی انجمن فرهنگ سازی توسعه اقتصاد مقاومتی با محوریت انتخابات امروز دوشنبه مورخ 24 خرداد ماه 1400 در سالن اجتماعات هتل آریا برگزار گردید.
به گزارش نشریه اقتصاد مقاومتی ایران فردا، این جلسه با حضور اعضاء انجمن فرهنگسازی و توسعه اقتصاد مقاومتی، اعضاء کمیته اقتصاد مقاومتی و کمیته انرژی استان تهران و با حضور نمایندگان نفت، نیرو، صنعت و معدن، بازرگانی، پیمانکاران، فعالان بخش خصوصی، سازندگان، تولیدکنندگان، صادرکنندگان و جمعی از شرکت های دانش بنیان که اعضای کثیری از انجمن را تشکیل می دهند، و مهمانان ویژه برگزار گردید.
در این جلسه علی عباسی لرکی دبیرکل انجمن فرهنگ سازی و توسعه اقتصاد مقاومتی ضمن دعوت از تمامی اقشار به ویژه فعالین اقتصاد مقاومتی به حضور پرشور در انتخابات، پیرامون اجرای سیاست های 24گانه اقتصادمقاومتی، ابلاغیه مقام معظم رهبری و مردم نهادی کردن اقتصاد مقاومتی بر پایه اقتصادی دانش بنیان و عدالت محور تاکید نمود.
همچنین در این جلسه، مهندس ضیغمی معاون اسبق وزیر نفت و دبیر شورای هماهنگی نفت و انرژی، دکتر حسین رضائی رئیس کمیته انرژی استان تهران، سردار آقامیر و تنی چند از استاتید و صاحبنظران عرصه اقتصاد مقاومتی سخنرانی نمودند. حمایت از آیت الله رئیسی برای سکانداری دولت آینده به عنوان یکی از مباحث مطروحه در این جلسه بود.
در پایان، مهندس ضیغمی در خصوص حضور حداکثری مردم در انتخابات و توجه به معیشت و اشتغال جوانان و مسائل و مشکلات و چالش های پیش روی صنعت کشور مجددا تاکید نمود.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *